Team

Maak kennis met ons bevlogen team! Bij vragen kunt u hen bereiken via e-mail.

 
Lizenka Warmoeskerken Locatiedirecteur lizenkawarmoeskerken@rbobdekempen.nl ma / di / wo / do
       
Ineke van der Heijden Ondersteuningscoördinator inekevanderheijden@rbobdekempen.nl ma t/m vr
       
Janneke de Boer Groep 1-2A jannekedeboer@rbobdekempen.nl woe / do / vr (wisselend)
       
Marijn Slaats Groep 1-2A marijnslaats@rbobdekempen.nl ma / di / vr (wisselend)
       
Sanne Veenstra Groep 1-2B sanneveenstra@rbobdekempen.nl ma / vr
       
Petra Brouwer-Lammers Groep 1-2B petrabrouwer@rbobdekempen.nl di / wo / do
       
Marieke Dielissen  Groep 3-4 mariekedielissen@rbobdekempen.nl di / wo / do
       
Sanne de Bruijne Groep 3-4 sannedebruijne@rbobdekempen.nl ma / vr
       
Janneke Moonen Groep 5 jannekemoonen@rbobdekempen.nl ma / di / wo
       
Jolien van Eerd Groep 5 jolienvaneerd@obsdetrumakkers.nl do / vr
       
Anne Vermeulen Groep 6 annevermeulen@rbobdekempen.nl ma t/m vr
       
Wendy Kammers Groep 7 wendykammers@rbobdekempen.nl ma / di / do / vr
       
Stef de Martines  Groep 7 stefdemartines@rbobdekempen.nl wo
       
Lobke van de Vin Groep 8 lobkevandevin@rbobdekempen.nl ma t/m vr
       
Manon Roosen Onderwijsassistent manonroosen@rbobdekempen.nl di / wo / do
       
Lars Piron Onderwijsassistent larspiron@rbobdekempen.nl ma
       
Karin Lepelaars Onderwijsassistent karinlepelaars@rbobdekempen.nl ma / di
       
       
       
Hetty van Dal Administratie hettyvandal@rbobdekempen.nl di / do
       
Len van den Bos Conciërge lenbos@rbobdekempen.nl wo / vr
Cookie instellingen